
HONEYWELL
RAJAKYTKIN - JOUSI, JONKA KOKONAISPITUUS ON 100MM - NO + NC - 10A
SZL-WL-K
Tuotekoodi: SZL-WL-K
178,00 €(Sis.alv)
141,83 €(alv 0%)
Tilattavissa 13 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Toimilaite laji | jousi, jonka kokonaispituus on 110mm |
| Lähdön konfiguraatio | NO + NC |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Liitin | M20 |
| Tiivistysluokka | IP64 |
| Rungon koko | 72,3x40x41,5mm |
| Asennusaukkojen määrä | 4 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Rungon materiaali | metalli |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 125V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,4A / 250V DC |
| Asennusaukkojen rasteri | 30,2/58,7mm |
