
HIGHLY ELECTRIC
RAJAKYTKIN - JOUSI, JONKA KOKONAISPITUUS ON 110MM - NO + NC - 10A
WL-5106
Tuotekoodi: WL-5106
35,12 €(Sis.alv)
27,98 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HONEYWELL |
| Tuotantosarja | SZL-WL |
| Rungon koko | 68,7x40x41,5mm |
| Asennusaukkojen määrä | 4 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 30V DC |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 125V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Rungon materiaali | sinkki |
| Mekaaninen kestävyys | 15000000 sykliä |
| Kytkinten ominaisuudet | hyppykoskettimet |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Toimilaite laji | jousi, jonka kokonaispituus on 100mm |
| Lähdön konfiguraatio | NO + NC |
| Liitin | PF1/2 |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Toimintalämpötila | -10...80°C |
| Asennusaukkojen rasteri | 30,2/58,7mm |
