Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION Rungon materiaali ruostumaton teräs Ruuvikierre M3 EE ulottuvuus M3 KK ulottuvuus M3 Tiivistemateriaali NBR-kautsu Pneumatiikan moduulin tyyppi pyöreä toimilaite MR... Lue lisää
165,58 €(Sis.alv)
131,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RT57208M25
- Paino: 19.1 g
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: M3
- Koko D: 12mm
- Koko A: 8mm
- Rungon materiaali: ruostumaton teräs
- Männän isku: 25mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräs |
| Ruuvikierre | M3 |
| EE ulottuvuus | M3 |
| KK ulottuvuus | M3 |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | pyöreä toimilaite |
| MR ulottuvuus | 3mm |
| CD ulottuvuus | 3mm |
| Koko A | 8mm |
| Männän halkaisija | 8mm |
| Koko D | 12mm |
| Männän isku | 25mm |
| XC ulottuvuus | 48mm |
| Toimintapaine | 1...10bar |
| BE ulottuvuus | M10x1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €