Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION KK ulottuvuus M8 Tiivistemateriaali NBR-kautsu Rungon materiaali ruostumaton teräs Pneumatiikan moduulin tyyppi pyöreä toimilaite EE ulottuvuus Rc1/8 MR ulottuvuus 6mm CD... Lue lisää
120,20 €(Sis.alv)
95,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RT57220M80
- Paino: 0.14 kg
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 1/8"
- Koko D: 22mm
- Koko A: 14mm
- Rungon materiaali: ruostumaton teräs
- Männän isku: 80mm
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| KK ulottuvuus | M8 |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräs |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | pyöreä toimilaite |
| EE ulottuvuus | Rc1/8 |
| MR ulottuvuus | 6mm |
| CD ulottuvuus | 6mm |
| Koko A | 14mm |
| Männän halkaisija | 20mm |
| Koko D | 22mm |
| XC ulottuvuus | 75,5mm |
| Männän isku | 80mm |
| Toimintapaine | 1...10bar |
| BE ulottuvuus | M16x1,5 |
| Ruuvikierre | BSP 1/8" |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €