Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION Rungon materiaali ruostumaton teräs Ruuvikierre M5 EE ulottuvuus M5 KK ulottuvuus M4 Tiivistemateriaali NBR-kautsu Pneumatiikan moduulin tyyppi pyöreä toimilaite MR... Lue lisää
119,48 €(Sis.alv)
95,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RT57212M25
- Paino: 31.9 g
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: M5
- Koko D: 15mm
- Koko A: 9mm
- Rungon materiaali: ruostumaton teräs
- Männän isku: 25mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräs |
| Ruuvikierre | M5 |
| EE ulottuvuus | M5 |
| KK ulottuvuus | M4 |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | pyöreä toimilaite |
| MR ulottuvuus | 4mm |
| CD ulottuvuus | 4mm |
| Koko A | 9mm |
| Männän halkaisija | 12mm |
| Koko D | 15mm |
| Männän isku | 25mm |
| XC ulottuvuus | 54mm |
| Toimintapaine | 1...10bar |
| BE ulottuvuus | M10x1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €