Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Casambi Technologies Automaatiomoduulin tyyppi PWM-himmennin Virtalähteen jännite 12...24V DC Tiivistysluokka IP20 Toimintalämpötila -20...45°C Koot 72,6x30x18mm Liitäntä Bluetooth... Lue lisää
211,36 €(Sis.alv)
168,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CBU-PWM4
- Paino: 22.7 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...45°C
- Valmistaja: Casambi Technologies
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Koot: 72,6x30x18mm
- Moduulin laji: langaton
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Casambi Technologies |
| Automaatiomoduulin tyyppi | PWM-himmennin |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimintalämpötila | -20...45°C |
| Koot | 72,6x30x18mm |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Maks. kosketinten virta | 6A |
| Moduulin laji | langaton |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €