Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PORTIN OHJAIN - SMART HOME - RASIA-ASENNUS - 24VAC - 24VDC - IP20 - SUPLA - OUT: 1
SBW-01



Valmistaja ZAMEL Asennus tölkki Liitäntä WiFi Toimintalämpötila -20...55°C Lähtöjen lukumäärä 1 Tulojen lukumäärä 2 Virtalähteen jännite 24V AC Virtalähteen jännite 24V DC Tulon 1... Lue lisää
150,43 €(Sis.alv)
119,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SBW-01
- Paino: 51.1 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: rasia-asennus
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: ZAMEL
- Sovellus: älykäs talo
- Tuotantosarja: SUPLA
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtö laji: NO
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ZAMEL |
| Asennus | tölkki |
| Liitäntä | WiFi |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tulojen lukumäärä | 2 |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 5A |
| Sovellus | älykäs talo |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| ohjaus | langattomat |
| Lähtö laji | NO |
| Type of automation module | portin ohjain |
| Ohjelmisto | saatavilla AppStoresta |
| Ohjelmisto | saatavilla Google Play:sta |
| Ohjelmisto | Supla |
| Tuotantosarja | SUPLA |
| Kauppanimi | Smart Home |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €