Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SMC Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi pneumaattinen johto Toimintapaine max. 8bar Pituus 100m Johdon minimitaivutussäde 27mm Materiaali polyuretaani Johdon ulkohalkaisija 10mm Johdon... Lue lisää
551,51 €(Sis.alv)
439,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TU1065C-100
- Paino: 5.59 kg
- Materiaali: polyuretaani
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: SMC
- Väri: läpinäkyvä
- Pituus: 100m
- Johdon ulkohalkaisija: 10mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SMC |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | pneumaattinen johto |
| Toimintapaine | max. 8bar |
| Pituus | 100m |
| Johdon minimitaivutussäde | 27mm |
| Materiaali | polyuretaani |
| Johdon ulkohalkaisija | 10mm |
| Johdon sisähalkaisija | 6,5mm |
| Väri | läpinäkyvä |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €