TU0805G-20
PNEUMAATTINEN JOHTO - MAX.8BAR - L: MIN.TAIVUTUS R: 20MM - Liittimet ja johdot pneumatiikkaan - TU0805G-20 - 1
Valmistaja SMC Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi pneumaattinen johto Toimintapaine max. 8bar Pituus 20m Johdon minimitaivutussäde 20mm Materiaali polyuretaani Johdon ulkohalkaisija 8mm Johdon... Lue lisää
  • Tuotekoodi: TU0805G-20
  • Paino: 0.7 kg
  • Materiaali: polyuretaani
  • Toimintalämpötila: -20...60°C
  • Valmistaja: SMC
  • Väri: vihreä
  • Pituus: 20m
  • Johdon ulkohalkaisija: 8mm
kpl
ValmistajaSMC
Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppipneumaattinen johto
Toimintapainemax. 8bar
Pituus20m
Johdon minimitaivutussäde20mm
Materiaalipolyuretaani
Johdon ulkohalkaisija8mm
Johdon sisähalkaisija5mm
Värivihreä
Toimintalämpötila-20...60°C