Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SMC Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi pneumaattinen johto Toimintapaine max. 8bar Pituus 100m Johdon minimitaivutussäde 20mm Materiaali polyuretaani Johdon ulkohalkaisija 8mm Johdon... Lue lisää
358,92 €(Sis.alv)
285,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TU0805B-100
- Paino: 0.16 kg
- Materiaali: polyuretaani
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: SMC
- Väri: musta
- Pituus: 100m
- Johdon ulkohalkaisija: 8mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PNEUMAATTINEN JOHTO - MAX.8BAR - L: MIN.TAIVUTUS R: 20MM TU0805B-100
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SMC |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | pneumaattinen johto |
| Toimintapaine | max. 8bar |
| Pituus | 100m |
| Johdon minimitaivutussäde | 20mm |
| Materiaali | polyuretaani |
| Johdon ulkohalkaisija | 8mm |
| Johdon sisähalkaisija | 5mm |
| Väri | musta |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista