Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SMC Väri musta Materiaali polyuretaani Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi pneumaattinen johto Toimintalämpötila -20...60°C Johdon sisähalkaisija 2mm Johdon ulkohalkaisija 3,18mm... Lue lisää
36,94 €(Sis.alv)
29,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TIUB01B-20
- Paino: 0.14 kg
- Materiaali: polyuretaani
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: SMC
- Väri: musta
- Pituus: 20m
- Johdon ulkohalkaisija: 3,18mm
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SMC |
| Väri | musta |
| Materiaali | polyuretaani |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | pneumaattinen johto |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Johdon sisähalkaisija | 2mm |
| Johdon ulkohalkaisija | 3,18mm |
| Johdon minimitaivutussäde | 10mm |
| Pituus | 20m |
| Toimintapaine | max. 8bar |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €