Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi pinottava merkkivalo Väri RGB Signalointitapa jatkuva valo Signalointitapa summeri Valolähde LED Virtalähteen jännite 24V DC Tiivistysluokka IP67... Lue lisää
1330,94 €(Sis.alv)
1060,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-69500055
- Paino: 0.64 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Tiivistysluokka: IP69K
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: RGB
- Ulkoiset koot: 112x485x125mm
- Tuotantosarja: CleanSIGN
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Äänen taso: 85dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PINOTTAVA MERKKIVALO - RGB - LED - 24VDC - ÄÄNEN TASO: 85DB(D=1M) 69500055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | pinottava merkkivalo |
| Väri | RGB |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Signalointitapa | summeri |
| Valolähde | LED |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tiivistysluokka | IP69K |
| Ulkomitat | 112x485x125mm |
| Tuotantosarja | CleanSIGN |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Äänen taso | 85dB (d=1 m) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista