
AUER SIGNAL
ALUMIINIHOLKKI - IP65 - -30÷60°C - MODUL COMPETE 50
915743900
Tuotekoodi: 915743900
108,80 €(Sis.alv)
86,69 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | AUER SIGNAL |
| Tuotantosarja | Modul Compete 50 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Merkinantolaitteen tyyppi | pinottava merkkivalo |
| Väri | punainen/oranssi/vihreä/sininen |
| Halkaisija | 50mm |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Rungon materiaali | ABS |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Valolähde | LED |
| Kotelon väri | musta |
























