Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi pinottava merkkivalo Väri punainen/oranssi/vihreä Signalointitapa jatkuva valo Signalointitapa vilkkuva valo Valolähde LED Virtalähteen jännite 24V DC... Lue lisää
445,46 €(Sis.alv)
354,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-69130055
- Paino: 0.29 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen/oranssi/vihreä
- Ulkoiset koot: 105x195x45mm
- Tuotantosarja: FlatSIGN
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Äänen taso: 80dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PINOTTAVA MERKKIVALO - PUNAINEN/ORANSSI/VIHREÄ - LED - 24VDC - IP65 69130055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | pinottava merkkivalo |
| Väri | punainen/oranssi/vihreä |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Valolähde | LED |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | 105x195x45mm |
| Tuotantosarja | FlatSIGN |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Äänen taso | 80dB (d=1 m) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista