Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi pinottava merkkivalo Väri punainen/oranssi/vihreä Signalointitapa jatkuva valo Signalointitapa majakkavalo Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva... Lue lisää
817,22 €(Sis.alv)
651,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-65781055
- Paino: 0.85 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Tiivistysluokka: IP69K
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen/oranssi/vihreä
- Ulkoiset koot: Ø72,5x371,5mm
- Tuotantosarja: eSIGN
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Osastojen määrä: 15
- Äänen taso: 80...105dB
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PINOTTAVA MERKKIVALO - PUNAINEN/ORANSSI/VIHREÄ - LED - 24VDC - ESIGN 65781055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | pinottava merkkivalo |
| Väri | punainen/oranssi/vihreä |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Signalointitapa | majakkavalo |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Valolähde | LED |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tiivistysluokka | IP69K |
| Ulkomitat | Ø72,5x371,5mm |
| Tuotantosarja | eSIGN |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Osastojen määrä | 15 |
| Sävyjen lukumäärä | 10 |
| Äänen taso | 80...105dB |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista