Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi pinottava merkkivalo Väri punainen/oranssi/vihreä Signalointitapa jatkuva valo Virtalähteen jännite 115V AC Tiivistysluokka IP65 Ulkomitat Ø70x212mm... Lue lisää
390,06 €(Sis.alv)
310,80 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-64924001
- Paino: 0.3 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen/oranssi/vihreä
- Ulkoiset koot: Ø70x212mm
- Virtalähteen jännite: 115V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PINOTTAVA MERKKIVALO - PUNAINEN/ORANSSI/VIHREÄ - 115VAC - IP65 64924001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | pinottava merkkivalo |
| Väri | punainen/oranssi/vihreä |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | Ø70x212mm |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista