Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Väri punainen/keltainen/vihreä Toimintalämpötila -30...50°C Ulkomitat 136x85x394mm Virtalähteen jännite 24V DC Tuotantosarja 894 Merkinantolaitteen tyyppi pinottava merkkivalo... Lue lisää
782,40 €(Sis.alv)
623,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-89418055
- Paino: 0.74 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen/keltainen/vihreä
- Ulkoiset koot: 136x85x394mm
- Tuotantosarja: 894
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PINOTTAVA MERKKIVALO - PUNAINEN/KELTAINEN/VIHREÄ - LED - 24VDC 89418055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Väri | punainen/keltainen/vihreä |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Ulkomitat | 136x85x394mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tuotantosarja | 894 |
| Merkinantolaitteen tyyppi | pinottava merkkivalo |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Valolähde | LED |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista