Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi pinottava merkkivalo Väri punainen/meripihkanvärinen/vihreä/sininen/valkoinen Signalointitapa jatkuva valo Valolähde LED Virtalähteen jännite 24V AC... Lue lisää
360,02 €(Sis.alv)
286,87 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-69816075
- Paino: 0.24 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen/meripihkanvärinen/vihreä/sininen/valkoinen
- Ulkoiset koot: Ø38x243mm
- Tuotantosarja: Kompakt 37
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PINOTTAVA MERKKIVALO - LED - 24VDC - 24VAC - IP65 - Ø38X243MM - -20÷50°C 69816075
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | pinottava merkkivalo |
| Väri | punainen/meripihkanvärinen/vihreä/sininen/valkoinen |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Valolähde | LED |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | Ø38x243mm |
| Tuotantosarja | Kompakt 37 |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista