Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja SMC Pneumatiikan moduulin tyyppi pehmeäkäynnistysventtiili Toimintapaine 15bar Virtalähteen jännite 24V DC Toimintalämpötila 0...50°C Kierre laji sisä- Tehonkulutus 0,35W... Lue lisää
312,01 €(Sis.alv)
248,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AV3000-F03-5YO-A
- Paino: 0.44 kg
- Toimintalämpötila: 0...50°C
- Valmistaja: SMC
- Ruuvikierre: G 3/8"
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tehonkulutus: 0,35W
- Kierre laji: sisä-
- Virtaus: 3269l/min
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SMC |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | pehmeäkäynnistysventtiili |
| Toimintapaine | 15bar |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Toimintalämpötila | 0...50°C |
| Kierre laji | sisä- |
| Tehonkulutus | 0,35W |
| Ulostulopaine | 2...10bar |
| Virtaus | 3269l/min |
| Ruuvikierre | G 3/8" |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €