
WIKA
LIITIN - MAT: MESSINKI - VERSIO: PUNAINENUKTIO - SISÄKIERRE: G 1/4"
9090231
Tuotekoodi: WIKA-9090231
21,74 €(Sis.alv)
17,32 €(alv 0%)
Tilattavissa 6 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WIKA |
| Muuntajan tyyppi | paine- |
| Paineen asetusten arvoalue | 0...4bar |
| Virtalähteen jännite | 8...30V DC |
| Virtalähtö | 4...20mA |
| Valvottu koko | suhteellinen paine |
| Mittaustarkkuus | 0,5% |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Asennus | G1/4" |
| Toimintapaine | max. 8bar |
| Toimintalämpötila | 0...80°C |
| Tuotantosarja | A-10 |
| Liitin | DIN EN 175301-803 A |
| Lisätoimitoja | sen saadaan käyttää useimmille teollisuus medioille |
| Lisätoimitoja | viittauspainetta suhteeseen suoritettu mittaus |
| Yhteensopivat tuotteet | 910.12/1450069 |
| Yhteensopivat tuotteet | 910.13/9091653 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIKA-9090231 |


