- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PAINEMUUNTAJA - 0÷16BAR - 9÷32VDC - 4÷20MA - SUHTEELLINEN PAINE
MBS 1700-2211-A1AB04-0



Valmistaja DANFOSS Liitin PG9 Toimintalämpötila -40...85°C Tiivistysluokka IP65 Asennus G1/4" Tuotantosarja MBS 1700 Napojen lukumäärä 4 Virtalähteen jännite 9...32V DC Valvottu koko... Lue lisää
270,52 €(Sis.alv)
215,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 060G6102
- Paino: 0.17 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Liitin: PG9
- Asennus: G1/4"
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: DANFOSS
- Muuntajan tyyppi: paine-
- Tuotantosarja: MBS 1700
- Napojen lukumäärä: 4
- Virtalähteen jännite: 9...32V DC
- Virtalähtö: 4...20mA
- Lisätoimitoja: mittaus, joka koskee ilmanpainetta
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DANFOSS |
| Liitin | PG9 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Asennus | G1/4" |
| Tuotantosarja | MBS 1700 |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Virtalähteen jännite | 9...32V DC |
| Valvottu koko | suhteellinen paine |
| Lisätoimitoja | mittaus, joka koskee ilmanpainetta |
| Muuntajan tyyppi | paine- |
| Paineen asetusten arvoalue | 0...16bar |
| Virtalähtö | 4...20mA |
| Mittaustarkkuus | 0,5% |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €