Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PNEUMAT Pneumatiikan moduulin tyyppi painemittari Toimintapaine 0...1bar Sovellus inertit kaasut Sovellus syövyttämättömät nesteet Halkaisija 63mm Pneumaattinen liitin alaliitäntä... Lue lisää
18,08 €(Sis.alv)
14,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: M63R.PL001G14
- Paino: 84 g
- Halkaisija: 63mm
- Kotelon materiaali: muovi
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: PNEUMAT
- Sovellus: syövyttämättömät nesteet
- Sovellus: inertit kaasut
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINEMITTARI - 0÷1BAR - SYÖVYTTÄMÄTTÖMÄT NESTEET,INERTIT KAASUT M63R.PL001G14
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | painemittari |
| Toimintapaine | 0...1bar |
| Sovellus | inertit kaasut |
| Sovellus | syövyttämättömät nesteet |
| Halkaisija | 63mm |
| Pneumaattinen liitin | alaliitäntä |
| Pneumaattinen liitin | G 1/4" |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Tarkkuusluokka | 2,5 |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Keskitason maks. lämpötila | 60°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista