Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FESTO Sovellus inertit kaasut Sovellus syövyttämättömät nesteet Yhteensopivuusnormi EN 837-1 Pneumaattinen liitin G 1/4" Tiivistysluokka IP43 Pneumatiikan moduulin tyyppi painemittari... Lue lisää
52,36 €(Sis.alv)
41,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MA-50-16-14
- Paino: 81.6 g
- Tiivistysluokka: IP43
- Halkaisija: 50mm
- Kotelon materiaali: ABS
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: FESTO
- Asteikkoalue: 0...232 psi
- Asteikkoalue: 0...16 bar
- Sovellus: syövyttämättömät nesteet
- Sovellus: inertit kaasut
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 837-1
- Kierre laji: ulko-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINEMITTARI - 0÷16BAR - ULKO-50MM - IP43 - G 1/4" - ABS - LUOKKA: 2,5 356759
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FESTO |
| Sovellus | inertit kaasut |
| Sovellus | syövyttämättömät nesteet |
| Yhteensopivuusnormi | EN 837-1 |
| Pneumaattinen liitin | G 1/4" |
| Tiivistysluokka | IP43 |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | painemittari |
| Kierre laji | ulko- |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Toimintapaine | 0...16bar |
| Halkaisija | 50mm |
| Tarkkuusluokka | 2,5 |
| Asteikkoalue | 0...16 bar |
| Asteikkoalue | 0...232 psi |
| Kotelon materiaali | ABS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista