Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PNEUMAT Pneumatiikan moduulin tyyppi painemittari Kotelon materiaali teräs Toimintalämpötila -20...60°C Toimintapaine 0...16bar Pneumaattinen liitin alaliitäntä Pneumaattinen liitin G... Lue lisää
40,65 €(Sis.alv)
32,39 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: M100R.ME016G12
- Paino: 0.31 kg
- Halkaisija: 100mm
- Kotelon materiaali: teräs
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: PNEUMAT
- Sovellus: syövyttämättömät nesteet
- Sovellus: inertit kaasut
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | painemittari |
| Kotelon materiaali | teräs |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Toimintapaine | 0...16bar |
| Pneumaattinen liitin | alaliitäntä |
| Pneumaattinen liitin | G 1/2" |
| Halkaisija | 100mm |
| Tarkkuusluokka | 1,6 |
| Keskitason maks. lämpötila | 60°C |
| Sovellus | inertit kaasut |
| Sovellus | syövyttämättömät nesteet |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €