Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION Pneumatiikan elementtien ominaisuus asteikko, jossa on kolme mittayksikköä: bar, psi, Mpa Rungon materiaali muovi Pneumatiikan moduulin tyyppi painemittari Kierre laji... Lue lisää
34,24 €(Sis.alv)
27,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 18-013-989
- Paino: 57.1 g
- Halkaisija: 40mm
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 1/8"
- Rungon materiaali: muovi
- Kierre laji: ulko-
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | asteikko, jossa on kolme mittayksikköä: bar, psi, Mpa |
| Rungon materiaali | muovi |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | painemittari |
| Kierre laji | ulko- |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Toimintapaine | 0...10bar |
| Halkaisija | 40mm |
| Ruuvikierre | BSP 1/8" |
| Sisäosan materiaali | kupari |
| Sisäosan materiaali | messinki |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €