Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SMC Ruuvikierre G 1/8" Pneumatiikan moduulin tyyppi paineilmasuodatin/-säädin Rungon materiaali sinkkimuottivalu Kierre laji sisä- Pneumatiikan elementtien ominaisuus... Lue lisää
71,03 €(Sis.alv)
56,59 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AW20-F01H-B
- Paino: 0.22 kg
- Toimintalämpötila: -5...60°C
- Valmistaja: SMC
- Ruuvikierre: G 1/8"
- Rungon materiaali: sinkkimuottivalu
- Kierre laji: sisä-
- Virtaus: 850l/min
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINEILMASUODATIN/-SÄÄDIN - 850L/MIN - TOIMINTAPAINE: 10BAR - 5UM AW20-F01H-B
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SMC |
| Ruuvikierre | G 1/8" |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | paineilmasuodatin/-säädin |
| Rungon materiaali | sinkkimuottivalu |
| Kierre laji | sisä- |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | takaiskuventtiilillä |
| Toimintalämpötila | -5...60°C |
| Suodatuksen tarkkuus | 5µm |
| Ulostulopaine | 0,5...7bar |
| Toimintapaine | 10bar |
| Virtaus | 850l/min |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista