Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SMC Pneumatiikan moduulin tyyppi paineilmasuodatin/-säädin Kierre laji sisä- Toimintalämpötila -5...60°C Suodatuksen tarkkuus 5µm Ulostulopaine 0,5...7bar Toimintapaine 10bar Virtaus... Lue lisää
91,95 €(Sis.alv)
73,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AW30-F03H-A
- Paino: 0.45 kg
- Toimintalämpötila: -5...60°C
- Valmistaja: SMC
- Ruuvikierre: G 3/8"
- Massa: 400g
- Rungon materiaali: alumiini
- Kierre laji: sisä-
- Virtaus: 1250l/min
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SMC |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | paineilmasuodatin/-säädin |
| Kierre laji | sisä- |
| Toimintalämpötila | -5...60°C |
| Suodatuksen tarkkuus | 5µm |
| Ulostulopaine | 0,5...7bar |
| Toimintapaine | 10bar |
| Virtaus | 1250l/min |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Ruuvikierre | G 3/8" |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €