Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION Rungon materiaali Aluminium-pysäytin Toimintalämpötila -20...50°C Pneumatiikan elementtien ominaisuus kondensaatin automaattinen tyhjennys Pneumatiikan elementtien... Lue lisää
324,24 €(Sis.alv)
258,36 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: F73G-3GN-AT3
- Paino: 0.5 kg
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 3/8"
- Koko A: 147mm
- Koko C: 25mm
- Rungon materiaali: Aluminium-pysäytin
- Koko B: 207mm
- Virtaus: 35l/s
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Rungon materiaali | Aluminium-pysäytin |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kondensaatin automaattinen tyhjennys |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | ruostumattomasta teräksestä valmistettu jousi |
| Sisäosan materiaali | muovi |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | paineilmasuodatin |
| Säiliön materiaali | polykarbonaatti |
| Toimintapaine | 0...10bar |
| Koko C | 25mm |
| Koko G | 62mm |
| Koko F | 68mm |
| Koko A | 147mm |
| Koko B | 207mm |
| Virtaus | 35l/s |
| Ruuvikierre | BSP 3/8" |
| Suodatinmateriaali | huokoinen polypropyleeni 40 µm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €