Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION Toimintalämpötila -34...50°C Virtaus 11,5l/s Toimintapaine 10bar Ruuvikierre BSP 1/4" Pneumatiikan elementtien ominaisuus kondensaatin manuaalinen tyhjennys Pneumatiikan... Lue lisää
88,14 €(Sis.alv)
70,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: F07-200-M3TG
- Paino: 0.12 kg
- Toimintalämpötila: -34...50°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 1/4"
- Rungon materiaali: sinkki
- Virtaus: 11,5l/s
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINEILMASUODATIN - 11,5L/S - 10BAR - POLYKARBONAATTI - SINKKI F07-200-M3TG
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Toimintalämpötila | -34...50°C |
| Virtaus | 11,5l/s |
| Toimintapaine | 10bar |
| Ruuvikierre | BSP 1/4" |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kondensaatin manuaalinen tyhjennys |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | paineilmasuodatin |
| Säiliön materiaali | polykarbonaatti |
| Rungon materiaali | sinkki |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista