Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SMC Toimintalämpötila -5...60°C Pneumatiikan moduulin tyyppi paineilmasäädin Kierre laji sisä- Ulostulopaine 0,5...7bar Toimintapaine 10bar Virtaus 1600l/min Rungon materiaali... Lue lisää
60,84 €(Sis.alv)
48,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AR30-F03H-A
- Paino: 0.36 kg
- Toimintalämpötila: -5...60°C
- Valmistaja: SMC
- Ruuvikierre: G 3/8"
- Massa: 290g
- Rungon materiaali: alumiini
- Kierre laji: sisä-
- Virtaus: 1600l/min
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SMC |
| Toimintalämpötila | -5...60°C |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | paineilmasäädin |
| Kierre laji | sisä- |
| Ulostulopaine | 0,5...7bar |
| Toimintapaine | 10bar |
| Virtaus | 1600l/min |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Ruuvikierre | G 3/8" |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €