Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja PNEUMAT Toimintalämpötila -10...60°C Pneumatiikan moduulin tyyppi PAINEENSÄÄDIN - VEDENEROTIN Pneumatiikan elementtien ominaisuus kondensaatin manuaalinen tyhjennys Pneumatiikan... Lue lisää
107,38 €(Sis.alv)
85,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DC201A-03
- Paino: 0.91 kg
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: PNEUMAT SYSTEM
- Valmistaja: PNEUMAT
- Ruuvikierre: G 3/8"
- Kierre laji: sisä-
- Virtaus: 1700l/min
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | PAINEENSÄÄDIN - VEDENEROTIN |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kondensaatin manuaalinen tyhjennys |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kondensaatin puoliautomaattinen tyhjennys |
| Kierre laji | sisä- |
| Suodatuksen tarkkuus | 20µm |
| Ulostulopaine | 1,5...12bar |
| Toimintapaine | max. 16bar |
| Virtaus | 1700l/min |
| Kauppanimi | Flowmatik |
| Ruuvikierre | G 3/8" |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €