Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja PNEUMAT Kierre laji sisä- Toimintalämpötila -10...60°C Suodatuksen tarkkuus 20µm Ulostulopaine 1,5...12bar Toimintapaine max. 16bar Virtaus 11500l/min Kauppanimi Flowmatik Ruuvikierre... Lue lisää
257,41 €(Sis.alv)
205,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DC601A-08
- Paino: 2.08 kg
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: PNEUMAT SYSTEM
- Valmistaja: PNEUMAT
- Ruuvikierre: G 1"
- Kierre laji: sisä-
- Virtaus: 11500l/min
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Kierre laji | sisä- |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Suodatuksen tarkkuus | 20µm |
| Ulostulopaine | 1,5...12bar |
| Toimintapaine | max. 16bar |
| Virtaus | 11500l/min |
| Kauppanimi | Flowmatik |
| Ruuvikierre | G 1" |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | PAINEENSÄÄDIN - VEDENEROTIN |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kondensaatin manuaalinen tyhjennys |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kondensaatin puoliautomaattinen tyhjennys |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €