Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION Toimintalämpötila -20...50°C Ruuvikierre BSP 3/8" Pneumatiikan elementtien ominaisuus kondensaatin manuaalinen tyhjennys Pneumatiikan elementtien ominaisuus... Lue lisää
1415,10 €(Sis.alv)
1127,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BL73-321G
- Paino: 1 g
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Sarjan sisältö: asennuskiinnikkeet
- Sarjan sisältö: voitelupuristin
- Sarjan sisältö: paineensäädin
- Sarjan sisältö: suod.
- Sarjan sisältö: painemittari
- Sarjan sisältö: ilmansulku-/ilmanpoistoventtiili
- Ruuvikierre: BSP 3/8"
- Massa: 2.26kg
- Setin sisältö: asennuskiinnikkeet
- Setin sisältö: paineensäädin
- Setin sisältö: suod.
- Setin sisältö: voitelupuristin
- Setin sisältö: painemittari
- Setin sisältö: ilmansulku-/ilmanpoistoventtiili
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINEENSÄÄDIN - VEDENEROTIN - 0,3÷10BAR - POLYKARBONAATTI - -20÷50°C BL73-321G
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Ruuvikierre | BSP 3/8" |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kondensaatin manuaalinen tyhjennys |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | ruostumattomasta teräksestä valmistettu jousi |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | PAINEENSÄÄDIN - VEDENEROTIN |
| Toimintapaine | 0,3...10bar |
| Setin sisältö | asennuskiinnikkeet |
| Setin sisältö | ilmansulku-/ilmanpoistoventtiili |
| Setin sisältö | paineensäädin |
| Setin sisältö | painemittari |
| Setin sisältö | suod. |
| Setin sisältö | voitelupuristin |
| Säiliön materiaali | polykarbonaatti |
| Suodatinmateriaali | huokoinen polypropyleeni 40 µm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista