- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DATALOGIC Anturin tyyppi valosähköinen Anturi laji vastaanotin Ulottuvuus 0...8m Lähdön konfiguraatio PNP Käyttötila lähetin-vastaanotin Virtalähteen jännite 24V DC Liitin M12 uros... Lue lisää
123,85 €(Sis.alv)
98,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S5-5-F8-92-SG-ST2
- Paino: 55.8 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: M12 uros
- Anturin tyyppi: valosähköinen
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: DATALOGIC
- Napojen lukumäärä: 4
- Max. toimintavirta: 0,1A
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Anturi laji: vastaanotin
- Anturin kotelo: M18
- vastausaika: <1ms
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
OPTINEN ANTURI - VASTAANOTIN - MITTA-ALUE: 0÷8M - PNP - 100MA S5-5-F8-92-SG-ST2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DATALOGIC |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Anturi laji | vastaanotin |
| Ulottuvuus | 0...8m |
| Lähdön konfiguraatio | PNP |
| Käyttötila | lähetin-vastaanotin |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Liitin | M12 uros |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Anturin kotelo | M18 |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| vastausaika | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |