
LAPP
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12,M8 - PIN: 4 - 1M - 30VDC
AB-C4-M12MS-1,0PUR-M8FS
Tuotekoodi: 22260350
34,06 €(Sis.alv)
27,14 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SICK |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Rungon materiaali | metalli |
| Maksimikytkentätaajuus | 10kHz |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Käyttötila | lähetin-vastaanotin (rako) |
| Liitin | M8 uros |
| Lähdön konfiguraatio | PNP/NPN |
| Lisätoimitoja | Teach-in |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Ulottuvuus | 2mm |
| Syvyys | 59mm |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |



























































