
LUTRONIC
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12 - PIN: 4 - 0,3M - 30VDC
1210 1206 04 L2 002 0,3M
Tuotekoodi: 1210120604L2002-03
41,60 €(Sis.alv)
33,15 €(alv 0%)
Tilattavissa 23 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SICK |
| Ulkomitat | 20x55,7x42mm |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Käyttötila | heijastava, heijastimen kanssa |
| Lisätoimitoja | IO-Link |
| Lisätoimitoja | Teach-Turn |
| Liitin | johdot |
| Liitin | M12 |
| Anturien ominaisuudet | ohjelmoitu |
| Lähdön konfiguraatio | PNP/NPN/push pull |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Rungon materiaali | vistal |
| Ulottuvuus | 0...5m |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Ulostulojen pituus | 0,27m |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 1kHz |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |



























































