
SICK
HEIJASTIN - 40X60X8MM - -20÷65°C
PL40A
Tuotekoodi: PL40A
48,38 €(Sis.alv)
38,55 €(alv 0%)
Tilattavissa 20 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SICK |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Käyttötila | heijastava, heijastimen kanssa |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Liitin | johdot |
| Lähdön konfiguraatio | PNP/NPN/push pull |
| Yhteensopivat tuotteet | P250 |
| Yhteensopivat tuotteet | PL40A |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Ulottuvuus | 0...18m |
| Ulkomitat | 24,6x82,5x53,3mm |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Ulostulojen pituus | 2m |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 1kHz |
| Rungon materiaali | vistal |
| Anturien ominaisuudet | aikarele |
| Anturien ominaisuudet | Erikseen tilattava heijastin. |
| Anturien ominaisuudet | ohjelmoitu |
| Lisätoimitoja | BluePilot |
| Lisätoimitoja | IO-Link |
| Lisätoimitoja | Teach-in |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |


