
IPF ELECTRONIC
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12 - PIN: 4 - KULMA
VK20R321
Tuotekoodi: VK20R321
40,20 €(Sis.alv)
32,04 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | SICK |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |
| Käyttötila | heijastava |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Liitin | M12 uros |
| Anturin kotelo | M18 |
| Rungon materiaali | messinki |
| Päällystemateriaali | nikkeli |
| Lähdön konfiguraatio | PNP |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Tuotantosarja | VTE180-2 |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Ulottuvuus | 0...0,8m |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 1kHz |
| Anturien ominaisuudet | herkkyyden säätö |



























































