
igus
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12 - PIN: 4 - KULMA
CF.INI-P4-M12-BW-10
Tuotekoodi: MAT9043707
109,46 €(Sis.alv)
87,22 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SICK |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |
| Käyttötila | heijastava |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Liitin | M12 uros |
| Anturin kotelo | M18 |
| Rungon materiaali | muovi |
| Lähdön konfiguraatio | PNP |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Tuotantosarja | VTE18-4 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Ulottuvuus | 0...0,8m |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 250Hz |
| Anturien ominaisuudet | herkkyyden säätö |



























































