
igus
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M8 - PIN: 4 - KULMA
CF.INI-P4-M8-BW-10
Tuotekoodi: MAT9043735
77,56 €(Sis.alv)
61,80 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DATALOGIC |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Ulottuvuus | 0...0,4m |
| Lähdön konfiguraatio | PNP |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |
| Käyttötila | heijastava |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Liitin | M8 uros |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Maksimikytkentätaajuus | 1kHz |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Rungon materiaali | ABS |
| Ulkomitat | 34x20x12mm |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Lisätoimitoja | Teach-in |



























































