
OMRON
KAHVA - RUUVI-RUUVIKIERRE: M18
Y92E-B18
Tuotekoodi: Y92E-B18
10,81 €(Sis.alv)
8,62 €(alv 0%)
Tilattavissa 31 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Käyttötila | heijastava |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Liitin | johdot |
| Anturin kotelo | M18 |
| Rungon materiaali | muovi |
| Lähdön konfiguraatio | NPN |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Tuotantosarja | WO |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Ulottuvuus | 0...0,4m |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Ulostulojen pituus | 2m |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 333Hz |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |

