- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SICK Anturin tyyppi valosähköinen Ulottuvuus 0,01...15m Lähdön konfiguraatio SPDT Anturin käyttötapa LIGHT-ON Käyttötila heijastava, heijastimen kanssa Virtalähteen jännite... Lue lisää
316,80 €(Sis.alv)
252,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WL280-2H1531
- Paino: 0.35 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: johdot
- Anturin tyyppi: valosähköinen
- Anturien ominaisuudet: Heijastin toimitetaan anturilla.
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: SICK
- Ulkoiset koot: 23,5x74,5x63mm
- Rungon materiaali: ABS
- Max. toimintavirta: 3A
- Virtalähteen jännite: 24...240V AC
- Virtalähteen jännite: 24...240V DC
- Anturin käyttötapa: LIGHT-ON
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
OPTINEN ANTURI - MITTA-ALUE: 0,01÷15M - SPDT - LIGHT-ON - 3A WL280-2H1531
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SICK |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Ulottuvuus | 0,01...15m |
| Lähdön konfiguraatio | SPDT |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |
| Käyttötila | heijastava, heijastimen kanssa |
| Virtalähteen jännite | 24...240V AC |
| Virtalähteen jännite | 24...240V DC |
| Liitin | johdot |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Max. toimintavirta | 3A |
| Maksimikytkentätaajuus | 33Hz |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Rungon materiaali | ABS |
| Ulkomitat | 23,5x74,5x63mm |
| Anturien ominaisuudet | Heijastin toimitetaan anturilla. |
| Ulostulojen pituus | 2m |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista