- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HOTCOLD Virtalähteen jännite 24V AC Virtalähteen jännite 24V DC Lämpötilan mittausalue -40...123,8°C Toimintalämpötila -40...80°C Ulkomitat 112x62x32mm Mittausalue 0...100% RH... Lue lisää
155,22 €(Sis.alv)
123,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HCRH-MODBUS-KB
- Paino: 0.24 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Mittausalue: 0...100% RH
- Asennus: kanava-
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: HOTCOLD
- Muuntajan tyyppi: lämpötila- ja kosteus-
- Ulkoiset koot: 112x62x32mm
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Lämpötilan mittausalue: -40...123,8°C
- Siirtoprotokolla: RS485 Modbus RTU
- Lähtö laji: 0...10V
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HOTCOLD |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Lämpötilan mittausalue | -40...123,8°C |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Ulkomitat | 112x62x32mm |
| Mittausalue | 0...100% RH |
| Kosteuden mittaustarkkuus | ±1,8% RH |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Asennus | kanava- |
| Muuntajan tyyppi | lämpötila- ja kosteus- |
| Siirtoprotokolla | RS485 Modbus RTU |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €