- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MUUNTAJA: ANALOGISET SIGNAALIT - DIN-KISKOLLE - 24÷230VDC - ACT20P
ACT20P-PRO DCDC II-S



Valmistaja WEIDMÜLLER Toimintalämpötila -20...60°C Lähdöt ruuvipuristimet Lisätoimitoja tulojen / lähtöjen / syötön galvaaninen eristys Ulkomitat 12,5x117,2x114mm Lähtö 1 laji 0...10V... Lue lisää
696,34 €(Sis.alv)
554,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1481970000
- Paino: 0.19 kg
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Muuntajan tyyppi: analogiset signaalit
- Ulkoiset koot: 12,5x117,2x114mm
- Tuotantosarja: ACT20P
- Virtalähteen jännite: 24...230V DC
- Virtalähteen jännite: 24...230V AC
- Lisätoimitoja: tulojen / lähtöjen / syötön galvaaninen eristys
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MUUNTAJA: ANALOGISET SIGNAALIT - DIN-KISKOLLE - 24÷230VDC - ACT20P ACT20P-PRO DCDC II-S
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Lisätoimitoja | tulojen / lähtöjen / syötön galvaaninen eristys |
| Ulkomitat | 12,5x117,2x114mm |
| Lähtö 1 laji | 0...10V |
| Lähtö 1 laji | 0...20mA |
| Virtalähteen jännite | 24...230V AC |
| Virtalähteen jännite | 24...230V DC |
| Tulo 1 laji | ±1mA...±100mA |
| Tulo 1 laji | ±20mV...400V |
| Tulo 1 laji | ohjelmoitava |
| Tuotantosarja | ACT20P |
| Muuntajan tyyppi | analogiset signaalit |
| Asennus | DIN-kiskolle |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista