R88M-1L75030C-S2
MOTOR: SERVO MOTOR - WITH ABSOLUTE ENCODER - 750W - 400VAC - R88M - Sähkömoottorit - R88M-1L75030C-S2 - 1
Valmistaja OMRON Moottorin tyyppi servomoottori Moottorin laji with absolute encoder Teho 0,75kW Virtalähteen jännite 400V AC Moottorien ominaisuudet straight shaft with key, tapped Tuotantosarja... Lue lisää
  • Tuotekoodi: R88M-1L75030C-S2
  • Paino: 4.3 kg
  • Teho: 0,75kW
  • Valmistaja: OMRON
  • Tuotantosarja: R88M
  • Virtalähteen jännite: 400V AC
  • Pyörimisnopeus: 3000kiertoa/min
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaOMRON
Moottorin tyyppiservomoottori
Moottorin lajiwith absolute encoder
Teho0,75kW
Virtalähteen jännite400V AC
Moottorien ominaisuudetstraight shaft with key, tapped
TuotantosarjaR88M
Pyörimisnopeus3000kiertoa/min
Vääntömomentti2,39Nm