
Ag Termopasty
KORKEAN LÄMPÖTILAN VOITELURASVA - AEROSOLI - PURKKI - 100ML
ART.AGT-152
Tuotekoodi: SMAR-MOLI-100
6,02 €(Sis.alv)
4,80 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WObit |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Rungon koko | 60x60x87mm |
| Nimellismomentti | 1,9Nm |
| Nimellisvirta | 2,5A |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Moottorien ominaisuudet | 1,8°-askel |
| Moottorin laji | askel- |
| Moottorin tyyppi | DC |
| Standardi | NEMA 24 |



















