
Ag Termopasty
KORKEAN LÄMPÖTILAN VOITELURASVA - AEROSOLI - PURKKI - 100ML
ART.AGT-152
Tuotekoodi: SMAR-MOLI-100
6,02 €(Sis.alv)
4,80 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WObit |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Rungon koko | 42x42x48mm |
| Nimellisvirta | 0,5A |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Eristysluokka | B |
| Moottorin tyyppi | DC |
| Moottorin laji | askel- |
| Nimellismomentti | 0,42Nm |
| Moottorien ominaisuudet | 1,8°-askel |



















