
Ag Termopasty
KORKEAN LÄMPÖTILAN VOITELURASVA - AEROSOLI - PURKKI - 100ML
ART.AGT-152
Tuotekoodi: SMAR-MOLI-100
6,02 €(Sis.alv)
4,80 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DOGA |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Virrankulutus | 3A |
| Voimansiirto | 81:1 |
| Moottorin tyyppi | DC |
| Nimellismomentti | 9Nm |
| Nimlliskierrosluku vaihteen takana | 45kiertoa/min |
| Moottorien ominaisuudet | kierukkavaihde |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |



















