
Ag Termopasty
KORKEAN LÄMPÖTILAN VOITELURASVA - AEROSOLI - PURKKI - 100ML
ART.AGT-152
Tuotekoodi: SMAR-MOLI-100
6,02 €(Sis.alv)
4,80 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DOGA |
| Moottorin tyyppi | DC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Nimlliskierrosluku vaihteen takana | 100kiertoa/min |
| Moottorien ominaisuudet | kierukkavaihde |
| Nimellismomentti | 3Nm |
| Tiivistysluokka | IP53 |
| Voimansiirto | 59:2 |
| Virrankulutus | 3A |



















