- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja REER Toimintalämpötila -10...55°C Ohjattujen lisävarusteiden tyyppi Modbus RTU tiedonsiirtokortti Tiivistysluokka IP20 Liitin puristaminen Siirtoprotokolla Modbus RTU Käyttötarkoitus... Lue lisää
963,23 €(Sis.alv)
767,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1100182
- Paino: 0.18 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Liitin: puristaminen
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: ReeR
- Ulkoiset koot: 99x22,5x114mm
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Siirtoprotokolla: MODBUS RTU
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MODBUS RTU TIEDONSIIRTOKORTTI - PURISTAMINEN - 24VDC - -10÷55°C MBMRC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | REER |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Ohjattujen lisävarusteiden tyyppi | Modbus RTU tiedonsiirtokortti |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Liitin | puristaminen |
| Siirtoprotokolla | Modbus RTU |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | MOSAIC |
| Ulkomitat | 99x22,5x114mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista